Make-up

Svatební make-up

Svatební líčení by mělo být něžné, zároveň dost výrazné na fotografiích, ale musí vypadat perfektně i na pohled zblízka při denním světle. Žádné vrstvy těžkých make-upů a přebarvených stínů. Velice důležité je, aby se make-up neroztekl ani i při extrémních letních vedrech a odolal slzičkám štěstí. Nejen na svatební make-up používám profi podklady a finální fixatéry od firmy Kryolan. Fotografie nevěst najdete na stránce servis pro nevěsty

Slavnostní make-up

Slavnostní make-up na promoce, líčení pro svatebčanky atd., je vždy výraznější než klasické denní líčení. I tento typ make-up musí být stejně dobře vypracovaný a zafixovaný jako ostatní druhy make-upů. Jen se méně stínují kontury tváře.

Večerní make-up

Večerní make-up pro mladé dívky hlavně na maturitní plesy by měl být výrazný, třpytivý a barvy by měly vycházet z barev šatů. Nádherně vypadají nalepené řasy, trsy řas, kamínky a třpytky. Na večerní make-up se výborně hodí kouřové líčení. U večerního líčení pro dospělou dámu doporučuji trochu ubrat na barevnosti, ale nebát se výraznějšího líčení. Pro tento typ večerního make-upu nepoužívám třpytky a metalové Fotografie večerního make-upu najdete v galerii plesové proměny

Foto make-up

Na líčení pro kameru nebo foto make-up  používám více krycí make-upy, obličej mohu výrazněji konturovat, protože fotoaparát znázorňuje dvojrozměrně, dá se výborně uplatnit stínování a korekce obličeje. Tento make-up musí být naprosto precizně vypracvovaný do nejmenšího detailu, ať je to nude líčení, nebo extravagantní make-up.

Kreativní a extravagantní make-up

Na žánrové focení vypracuji jakýkoiv extravagantní make-up. Může to být líčení hostesek na dané téma, make-up na Heloween, nebo retro make-up na podnikové večírky. Na tento typ make-upu používám  hlavně profi dekoratevní kosmetiku Kryolan. Make-up doplním buď retro, nebo extravagantním účesem.

Make-up kurz líčení a tréning líčení

Najdete na stránce image konzultace 

Make-up foto make-up, extravagantní make-up a tématické líčení

V této galerii jnajdete ukázkyfoto-makeupu, extravagantního make-upu a makeupu na tématické večírky. Další fotografie různých typů make-upu najdete v galeriích proměny image a plesové proměny.

 

Make-up speciální efekty

V galerii najdete ukázky speciílních efektů různých ran, odřenin a dalšéch zranění vytvořených pomocí latexu a dalších technik. Fotky jsou pouze amatírské,.