Proměny

Záleží na Vás, jestli si budete přát jen malou změnu – nalíčit, upravit vlasy a získat pár fotek, nebo jestli toužíte po změně se vším všudy.

Pokud Vás zajímá druhá varianta, to znamená, že nechcete jen novým image překvapit,  doporučuji zároveň absolvovat Zvýhodněný balíček, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o barvách, šatníku a líčení. Vlasy Vám pak ostříhá, nabarví, promelíruje atd. (záleží co vymyslíme) kadeřnice Lucie ve svém salónu, kam se během pěti minut přesuneme, já pak doupravím foto make-up a hurá do ateliéru na focení.

Změna je někdy běh na dlouhou trať, ale vždy je nejdůležitější výsledek. Nejedná se mi u zážitkové šou, ale záleží mi na tom, aby si klientka spolu s novým zevnějškem odnesla i rady jak na to.

Proměny image

V tomto albu uvidíte jak celkové image proměny „před“ a „po“ na kterých je kromě make-upu i změněná barva vlasů a střih, tak i jen malé proměny s foto-makeup a úpravou vlasů. Fotografie jsou z části ateliérové, z části amatérské. Rozdíl určitě poznáte. Pokud si budete přát podobnou proměnu absolvovat, fotografický ateliér mám nově přímo v mém ateliéru, takže nemusíte nikam přejíždět.

 

 

Plesové proměny – staťe se na chvíli z maturantky modelkou

Veškeré fotografie v tomto albu jsou buď maturantky, nebo jejich doprovod. Zde můžete vidět, jak se z normální holky stane nádherná princezna, která určitě na každém plese zazáří. Veškeré účesy a líčení je výhradně moje práce a jsou foceny v mém ateliéru. Pokud si u mne maturantka  objedná líčení a účes, odnese si i krásné ateliérové fotografie jako bonus zadarmo. Více info zde.