Kontakt

Jana Dufková

Čajkovského 7, 130 00 Praha 3 Žižkov

telefon: +420 222 716 461
mobil: +420 723 444 870
e-mail: dufkova@atelierpolys.cz

 

Často pracuji externě a charakter mé práce mi neumožňuje být trvale na internetu, někdy se k vyřizování e-mailů dostanu až večer. Prosím, pokud si budete přát mou okamžitou reakci, domluvit termím atd. zavolejte mi kdykoliv na mobil.

 

Ateliér POLYS se nachází v centru města, přímo pod žižkovským vysílačem,
cca 5 minut od stanice metra nám. Jiřího z Poděbrad. Tramvaj číslo: 26, 9, 5 – stanice Lipanská

 

Otevírací doba po domluvě
Klasické otevírací hodiny od – do nemám – v ateliéru nejsem trvale.

Snažím se vždy přizpůsobit časovým možnostem klientů.

 

Parkování

Na Žižkově jseu modré rezidentní zóny. Parkovat lze pod vysílačem v Ondříčkově ulici na oranžové zóně 2 hod. Ve Fibichově ulici je zelená zóna na 6 hodin. V ulici Kubelíkova je zóna oranžová i zelená. Nejlepší parkování s vždy volnými místy je před Průmyslovou školou na Žižkově náměstí.

Pro lepší orientaci přikládám foto domu. Do ateliéru je vchod z domovní chodby¨

 

Jana Dufková

Interier ateliéeru Polys
Atelier Polys
Prodávající informuje spotřebitele, jakým, srozumitelným a snadno dostupným způsobem  o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo  zprostředkovatelného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnout též internetovou adresu tohoto subjektu. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvede i tyto informace na internetových stránkách. Pokud smlouva uzavřená mezi prodávajícím a spotřebitelem odkazuje na obchodní podmínky uvede informace podle věty první a druhé rovněž v těchto obchodních podmínkách.www.coi.cz

IČ:12505358

ŽL-č.j.:ŽO/14101/92/HI

 

Vintřek ateliéru Polys