Servis pro nevěsty

Foto:Georg Hlobil

Foto: Georg Hlobil

Svatební  den je naprosto výjimečný a neopakovatelný. K nevěstě se upínají zraky všech svatebčanů, je hvězdou dne a tak by se měla i cítit. Šaty, účes, make-up, všechno musí být perfektní a hlavně vydržet extrémní zátěž celého dne. Ráda pomohu s výběrem šatů, kytice, účesu i make-upu. Vždy se snažím naplnit představy nevěsty, ale občas doporučím i nějakou změnu. Vše by mělo dohromady krásně ladit a podtrhnout osobnost nevěsty. Zároveň záleží i na prostředí, kde se svatba odehrává, například v kostele, nebo na louce. Svatební make-up a účes navrhnu a zrealizuji sama. Moje krédo je odvézt vždy takovou práci, pod  kterou se nestydím podepsat. Svatební přípravy mě neuvěřitelně baví, je krásné být součástí tak výjmečného dne.

 

Jak vše probíhá

Termín svatby doporčuji zabukovat co nejdříve. Zkouška probíhá obvykle u mne v žižkovském ateliéru, kde společně vybereme účes, vyzkoušíme líčení a domluvíme se na podrobnostech – času, počtu svatebčanek které si budou přát upravit a dalších organizačních detailech. Na zkoušku doporučuji přijít ve světlém oblečení, aby bylo názorněji vidět líčení a vzít s sebou obrázek šatů, případně i kytice. Závoje pro představu mám. Účes i líčení si nafotím, zapíši použitou kosmetiku, abych třeba i po půl roce věděla, na čem jsme se domluvily.

Na svatbu v Praze poprosím nevěstu o zálohu 500,-Kč, mimo Prahu 1000,-Kč. Tím je termín pevně zabukován. Záloha se ve svatební den odečte od celkové částky, nejsou to žádné poníze navíc. Ve svatební den mohu přijet k nevěstě domů, bude-li jí to lépe vyhovovat. Omlouvám se, ale bez složení zálohy a domluvě  na organizačních věcech závazně termíny nebukuji.

 

Další fotografie nevěst najdete na stránce reference

Nevěsty

Veškeré fotografie nevěst až na jednu jsem nafotila sama po dokončení svatebních příprav. Ty pak zdarma nevěstám pošlu, protože jsou trochu jiné, než od svatebních fotografů. S jejich laskavým svolením je zveřejním.