Individuální konzultace

 

Průvan v šatníku

Pokud máte ve skříni kousky oblečení, které siice vypadají jako nové, ale přestože  jejich sláva už pohasla a několik sezón jste je neoblékl(la), nedokážete se s nimi rozloučit.  Vedle nich visí na ramínku zcela nové kousky, které si obléknete, záhy svléknete a říkáte si, že si je vezmete příště. Tak to je nejvyšší čas udělat si místo na smysluplné,  vzájemně kombinovatelné oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně a pohodlně. S tím Vám ráda pomůžu. Je to vřdycky běh na dlouhou trať, šatník se nedá vyměnit ze dne na den. Dá se ale vymyslet spouta zajímavých kombinací, doplnit pár kousků nového oblečení a šatník může vypadat úplně jinak.

 

Doprovod při nákupech

Pokud si zpočátku nebudete jistí, zda oblečení které jste si vyhlédli je to pravé, mohu Vás na nákupech doprovodit jako konzultant. Garantuji Vám, že si nekoupíte nic, o by Vám leželo v šatníku. V tom jsem nekompromisní.

 

Make-up párty

Pořádáte-li dámskou, nebo holčičí oslavu a nevíte, jaký byste zorganizovala program, s vizážiístkou se určitě nikdo nudit nebude. Mohu Vás nalíčit a ukázat jak na to, poradit s barvami a zodpovězet otázky módy, barev, atd.