Image konzultace

Barvová typologie:

Ne každému sluší tytéž barvy, to většina z nás ví. Někdy je ale složitější se v nich zorientovat a vybrat si pro sebe ty pravé. S kolekcí 120-ti barevných šátků pro Vás určitě vyberu ty správné barvy a naučím Vás je rozpoznávat. Uvidíte, že to není až taková věda. Z mého původního povolání litografky jsem obohatila nahlížení na barvy trochu z jiného úhlu než nabízí různé kurzy a docela to funguje. Jako pomocníka na nákupy dostanete barevnou škálu s Vašimi barvami.

Návrh vizáže, miniškola líčení:

Nalíčit si dokonalý make-up nemusí trvat hodinu. Při této konzultaci Vám doporučím podkladový make-up, barvy stínů, tvářenky, rtěnky a ukážu Vám, jak se můžete jednoduše upravit ráno, než půjdete do práce, ale i výraznější večerní líčení. Budete vybaveni manuálem, jak kosmetiku používat. V případě zájmu nafotím  jednotlivé kroky líčení pro domácí trénování na zrcadlovku Nikon D 600.

 

Příklad fotodokumentace

Tréning líčení:

Pokud máte pocit, že nemáte líčení úplně v ruce, nabízím tréning líčení. Při něm se líčíte naprosto sama, pouze pod mým dohledem. Odcházíte nalíčená jako od profíka.

 

Styling: účes, šatník, doplňky:

V této hodině se dozvíte jak Vaše barvy kombinovat, které vzory Vám nejlépe sluší, jak členit oblečení pro co nejideálnější siluetu, typ šperků a doplňků pro Vás nejvhodnější. To vše souvisí s Vaším barvovým typem a osobností. Samozřejmostí je návrh účesu a barvy vlasů. Doporučuji v návaznosti na barvovou typologii.