Image konzultace

Barevná typologie:

Ne každému sluší tytéž barvy, to většina z nás ví. Někdy je ale složitější se v nich zorientovat a vybrat si pro sebe ty pravé. S kolekcí 120-ti barevných šátků pro Vás určitě vyberu ty správné barvy a naučím Vás je rozpoznávat. Uvidíte, že to není až taková věda. Z mého původního povolání litografky jsem obohatila nahlížení na barvy trochu z jiného úhlu než nabízí různé kurzy a docela to funguje. Jako pomocníka na nákupy dostanete barevnou škálu s Vašimi barvami.

 

Návrh vizáže, individuální kurz líčení:

Nalíčit si dokonalý, ať denní či večerní make-up nemusí trvat hodinu. Při této konzultaci Vám doporučím podkladový make-up, barvy stínů, tvářenky, rtěnky.  Ukážu Vám, jak se jednoduše upravit ráno, než půjdete do práce, ale mohu navrhnout i výraznější večerní líčení. Budete vybaveni manuálem, jak kosmetiku používat. V případě zájmu nafotím  jednotlivé kroky líčení pro domácí trénování na zrcadlovku Nikon D 600.

 

Příklad fotodokumentace

Doplňkový kurz líčení – tréning líčení:

Pokud máte pocit, že nemáte líčení úplně v ruce, nabízím tréning líčení. Klientky si přejí tento make-up kurz zařadit až po absolvování klasického kurzu líčení, při kterém jen vysvětluji a ukazuji. Při tomto tréningu líčení se líčíte naprosto sama, pouze pod mým dohledem. Odcházíte nalíčená jako od profíka. Některé vizážistky postupují jinak, samy nalíčí polovinu tváře a druhou nechají líčit samotnou klientku. Mě tato metoda nevyhovuje, výsledek nepovažuji za profesionální.

 

Styling: účes, šatník, doplňky:

V této hodině se dozvíte jak Vaše barvy kombinovat, které vzory Vám nejlépe sluší, jak členit oblečení pro co nejideálnější siluetu, typ šperků a doplňků pro Vás nejvhodnější. To vše souvisí s Vaším barvovým typem a osobností. Samozřejmostí je návrh účesu a barvy vlasů. Doporučuji v návaznosti na barvovou typologii.